2014/2015
Prehľad záujmových útvarov - v šk. roku 2014/2015
Názov útvaru
Vedúci krúžku
Deň
Čas
Miesto
Biblický krúžok
PaedDr. Pekáriková Ľ
štvrtok
13,30-15,30
uč. NAR
Biblicko-dramatický krúžok
Mgr. Rečičárová
streda
14,00-16,00
uč. NAR
Krúžok náboženskej výchovy
Kpl. Nemec
piatok
14,00-16,00
č.205
Masnažment osobných financií
PhDr. Kopčáková
utorok
14,30-16,30
č. 202
Myslím ekonomicky
PhDr. Kopčáková
štvrtok
14,30-16,30
č.202
Mladý knihovník
PaedDr. Kohútová
streda
13,30-15,30
knižnica
Malý knihovník
PaedDr. Kohútová
piatok
13,30-15,30
knižnica
Redakčný krúžok
Mgr. Banásová
pondelok
14,15-16,15
č.105
Krúžok slovenského pravopisu
Mgr. Šoltysová
štvrtok
14,30-16,30
č.106
Geografický krúžok
Mgr. Mašlejová
streda
14,30-16,30
č.213
Turistický krúžok
Mgr. Mašlejová
sobota,nedeľa
SR
Matematický krúžok
Mgr. Bujdosóová
utorok
13,30-15,30
č. 205
Matematický krúžok
RNDr.Melegová
streda
13,30-15,30
č.214
Matematický krúžok
Mgr. Hudačková
pondelok
13,30-15,30
č.208
Internetový krúžok
Mgr. Hudačková
streda
13,30-15,30
č.208
Internetový krúžok
Ing. Pavlík
štvrtok
14,15-16,15
č. 107
Florbal ml. žiaci
Ing. Pavlík
utorok
15,00-17,00
telocvičňa
Florbal st. žiaci
Ing. Pavlík
utorok
17,00-19,00
telocvičňa
Strojopis
Ing. Pavlík
pondelok
13,30-15,30
č.105
Šachový krúžok
Ing. Pavlík
streda
13,30-15,30
č.105
Cvičenia z matematiky
Mgr. Čiripová
pondelok
13,30-15,30
č.131
Matematický krúžok
Mgr. Wožniaková
utorok
13,30-15,30
č. 131
Fyzikálny krúžok
Mgr. Szmolka
utorok
13,30-15,30
FL
Prírodovedný krúžok
Mgr. Vojtek
streda
13,30-15,30
FL
Samovzdelávací krúžok
Mgr. Slimáková
19,00-21,00
divadlá
Zaujímavá fyzika a chémia
Mgr. Tkláčová J.
piatok
14,30-16,30
FL,CHL
Krúžok chemickej olympiády
RNDr. Tkáč
piatok
14,00-16,00
CHL
Florbal - ml. žiaci
PaedDr. Hudák
piatok
13,30-15,30
telocvičňa
Florbal - st. dievčatá
PaedDr. Hudák
piatok
16,00-18,00
telocvičňa
Náboženský krúžok
Mgr. Vargovčíi
pondelok
13,30-15,30
uč. NAR
Krúžok tvorivých aktivít
Mgr. Vargovčík
Piatok
13,30-15,30
uč. NAR
Zdravotnícky krúžok - ZŠ 2. st.
Mgr. Halčáková
utorok
13,30-15,30
č. 223
Krúžok biologickej olympiády
RNDr. Feretová
streda
13,30-15,30
č. 223
Šachový krúžok - 1. stupeň
Mgr. Kuzmiaková
streda
14,00-16,00
č.9
Volejbalový krúžok
Mgr. Medoňová
utorok
13,30-15,30
telocvičňa