Zoznam krúžkovej činnosti 2023/2024 |
Názov krúžku |
učiteľ |
deň |
hodina |
Hry vo francúzskom jazyku ZŠ |
Daniela Kuchárová |
Streda |
14:35 |
Konverzácia vo FRJ - SŠ |
Daniela Kuchárová |
Pondelok |
14:25 |
Šachový krúžok I. |
Eduard Pavlík |
Utorok |
13:30 |
Šachový krúžok II. |
Eduard Pavlík |
Streda |
12:30 |
Programovanie I. |
Eduard Pavlík |
Utorok |
13:30 |
Programovanie II. |
Eduard Pavlík |
Streda |
14:00 |
Programovanie III. |
Eduard Pavlík |
Štvrtok |
13:30 |
DofE |
Gabriela Franková |
Piatok |
14:30 |
Spevácky zbor - žiaci ZŠ a G |
Gabriela Franková |
Streda |
14:30 |
Erko tance 1 1-4r. |
Jana Kováčová |
Streda |
13:30 |
Umenie a kultúra |
Jana Slimáková |
Streda |
18:00 |
DofE |
Jana Tkáčová |
Streda |
13:30 |
Krúžok CHE olympiády |
Jana Tkáčová |
Piatok |
14:30 |
Matematický krúžok 2. |
Jozef Vojtek |
Utorok |
14:00 |
DofE |
Judita Bujdosóová |
Piatok |
15:00 |
Krúžok MO tercia |
Judita Bujdosóová |
Streda |
14:30 |
Biblický krúžok |
Ľudmila Pekáriková |
Pondelok |
13:30 |
Krúžok Matematicko - fyzikálny pre stredné školy |
Mária Wožniaková |
Streda |
14:00 |
Krúžok Wocabee |
Martina Bartková |
Pondelok |
14:00 |
Prírodovedný krúžok |
Martina Majirská |
Utorok |
14:00 |
Biologický krúžok - pre maturantov |
Miriam Feretová |
Streda |
14:30 |
Biologický krúžok - súťaže |
Miriam Feretová |
Utorok |
14:30 |
Biologický krúžok - mladší |
Miriam Feretová |
Pondelok |
14:00 |
Dejepisný krúžok - súťaže |
Miriam Kohutová |
Piatok |
14:30 |
Slovenčina hrou |
Miriam Kohutová |
Pondelok |
14:30 |
Mladý knihovník |
Miriam Kohutová |
Streda |
14:30 |
Zábavné čítanie 1-4.r |
Monika Dopiráková |
Štvrtok |
14:30 |
Miništranský krúžok |
Peter Štieber |
Utorok |
13:30 |
Krúžok tvorivých aktivít |
Radoslav Vargovčík |
Utorok |
14:20 |
Náboženský krúžok |
Radoslav Vargovčík |
Pondelok |
13:30 |
Krúžok MO 6.roč. |
Andrea Regecová |
piatok |
14:00 |
Hry so slovíčkami |
Martina Bartková |
Utorok |
14:00 |
Potulky Prešovom 2. ročník |
Zuzana Ištvanová |
Piatok |
13:30 |
Bystré hlavičky 3.ročník |
Eva Belišová |
Piatok |
12:30 |
Športové všeličo 3. ročník |
Mariana Šitárová |
Utorok |
13:00 |
Turisticko - športový 8.roč. |
Lucia Medoňová |
Piatok |
14:30 |
Matematický krúžok príprava na píjmačky |
Erika Hudačková |
Streda |
14:30 |
Matematický krúžok II. Stupeň |
Erika Hudačková |
Piatok |
13:30 |